پرسش های متداول

راهنمای خرید فیلم تئاتر ها در وب‌ سایت گلوب تئاتر :

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد ، همچنین بعد از ورود به سایت در پنل کاربریتان و در قسمت سفارشات ، تمامی فیلم تئاتر های خریداری شده در اختیار شما قرار دارد که می توانید دانلود کنید .
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • بعد از خرید هر فیلم تئاتر ، ۳ ماه وقت دارید تا آنرا دانلود و دریافت کنید ، بعد از گذشت ۳ ماه ، چنانچه فیلم تئاتر را دانلود نکردین باید دو مرتبه فیلم را خریداری کنید تا به لینک ها دسترسی داشته باشید.

با گوشی آیفون اپل نمی توانم از سایت دانلود کنم ؟

برای دانلود با آیفون و آی پد می توانید از سه اپلیکیشن رایگان Documents by Readdle ، File Manager & Browser ، Downloader Pro استفاده نمائید. هر سه اپلیکیشن دارای مرورگر مخصوص به خود هستند که از طریق آن می توانید وارد سایت شده و اقدام به دانلود نمائید.


پرداخت با موفقیت انجام شد و مبلغ از حسابم کسر شد اما در هنگام برگشت به سایت با مشکل مواجه شد و خرید انجام نشد !

در صورت بروز چنین مشکلی مبلغ پرداخت شده نهایتا تا ۷۲ ساعت پس از واریز به حساب بانکی شما بازخواهد گشت. درغیر این صورت تصویری از رسید پرداخت یا شماره ارجاع پرداخت و نام کاربری خود به ایمیل globetheatre.ir@gmail.com ارسال نمایید تا ما مشکل را پیگیری کرده و شما را از نتیجه مطلع نماییم.


من در خارج کشور زندگی میکنم ، چطور میتونم فیلم تئاتر ها را خریداری کنم؟

برای خرید فیلم تئاتر ها تنها راه موجود استفاده از واسطه ی شخصی و یا کارت اعتباری از بانک های ایرانی می باشد.


چرا سرعت من در هنگام دانلود شبانه ی رایگان کم می شود؟

بیشتر شرکت های اینترنتی (ISP) سرعت های خود را در زمان شب یا دانلود رایگان محدود می کنند. جهت اطلاعات بیشتر تست سرعت بگیرید یا با مرکز پشتیبانی شرکت اینترنتی خود تماس حاصل فرمایید.

0